Bu 3 Altcoin Usta Analistin Radarında: Birisinden Parabolik Ralli Bekliyor!

Kripto para piyasası ileri geri salındıktan sonra durgun bir görünüm aldı. Lider kripto Bitcoin MtçGox korkusu ve Almanya satışlarıyla baskı altında kalmaya devam ediyor. Bununla birlikte alıcılar da vazgeçmiş değil. Yaz yorgunluğunun arttığı bugünlerde yatırımcılar ve traderlar temkinli hareket ediyor. Öte yandan daha ilerisi için hazırlık yapmaya da devam ediyorlar. Geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, mevcut piyasa düzeltmesinin lider altcoin Ethereum’u yıl sonunda parabolik bir artış için hazırladığına inanıyor. Analist ayrıca, Solana ve FLOKI için görünümünü güncelliyor.

Analist lider altcoin için parabolik bir ralli öngörüyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada tedirgin edici bir durgunluk var. Bu durgunluğun arkasından bir fırtınanın gelip gelmeyeceği belirsiz. Bu da yatırımcıları ve traderları ihtiyatlı davranmaya itiyor. Bununla birlikte, bazı tokenler gelecek için umut vermeye devam ediyor.

Inmortal takma adlı popüler analist, Ethereum’un önümüzdeki aylarda muhtemelen 4.000 ila 2.800 dolar arasında konsolide olacağını söylüyor. Ancak analist, Ethereum’un Ekim ayında başlayarak bir yıl sürecek parabolik bir ralliye tanık olacağını ve sonunda ETH’yi 8.000 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine göndereceğini öne süren bir grafik paylaşıyor. Bu bağlamda analist, “Bunu yakalayın.” diyor.

Kaynak: Inmortal

Bu arada, yazı sırasında Ethereum, gün içinde %1,15’lik bir artışla 3.084 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, lider altcoin haftalık grafiğinde %10’un üzerinde düşüş kaydetti.

Inmortal, SOL’da ‘zıplayan top’ yapısı görüyor!

Analist, daha sonra Ethereum’un rakibi Solana’ya (SOL) bakıyor. Inmortal, SOL fiyatının 160 doları geçip daha güçlü bir yükseliş yapısı geliştiremediği sürece çok daha düşük fiyatlar görme riski altında olduğuna inanıyor. Bu doğrultuda analist, “Boğalar 120 dolar seviyesini savunuyor ve esir almıyor. Zıplayan top yapısının geliştiğini görmek istemiyorum. Daha yüksek bir tepe anahtar olacaktır.” diyor.

Kaynak: Inmortal

Bu arada yazı sırasında SOL, gün içinde %1’lik artışla 142 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, altcoin haftalık grafiğinde yaklaşık %5 değer kaybetti.

FLOKI Nisan’daki fiyat hareketini mi taklit ediyor?

Son olarak Inmortal, meme coin’i Floki’yi (FLOKI) ele alıyor. Analist, altcoinin yükselmeden önce kısa bir süre 0,00016 dolar desteğinin altında işlem gördüğü 2024 Nisan’daki fiyat hareketine benzer bir yükseliş kurulumunu gösterdiğini düşünüyor. Bu bağlamda analist, “FLOKI ünlü sapma + yeniden test yapısını yazdırmak üzere.” diyor.

Kaynak: Inmortal

Bu arada, yazı sırasında FLOKI, geçtiğimiz gün %0,9 düşüşle 0,0001428 dolardan el değiştiriyordu. Altcoin haftalık grafiğinde ise yaklaşık %20 değer kaybetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir